Склади усну (усна це письмова) росповити на тему моя кимната використовуючи именики кимната дверь викно стеля стини коридор шафа стил стилецы тумбочка лижко пидлога

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я люблю свою кімнату, тому що вона дуже гарна. Двері у ній (напиши цвет твоих дверей) кольору. Вікно велике. Стеля біла. Стіни в моїй кімнаті мені дуже подобаються, вони ( напиши цвет своих стен, и если есть какой то рисунок тогда напиши). Шафа дуже велика, аж до стелі. Стілець стоїть біля мого столу. Моє ліжко дуже м'якеньке, а рядом з ліжком тумбочка. Підлога ( опиши свой пол). Моя кімната найкраща у світі.