Склади й розв'яжи задачу рiзними способами. Було -30кг,по 6кг, i 24кг,по 6кг Використали -7ящ Залишилося -?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В шкільну їдальню завезли огірки та помідори в ящиках по 6 кг у кожному.Огірків було всього 30 кг,а помідорів 24 кг На виготовлення салатів було використано 7 ящиків з овочами Скільки ящиків залишилось у їдальні? 1 спосіб ============= 30:6=5 ящ привезли з огірками 24:6=4 ящ привезли з помідорами 5+4=9 ящ привезли всього 9-7=2 ящ залишилось ============== 2 спосіб ============ 30+24=54 кг всього овочів привезли 54:6=9 ящ всего привезли 9-7=2 ящ залишилось