Склади й запиши розповідь про своє улюблене заняття 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це я пишу про себе! Мое улюблене заннятя це грати у настольні ігри, ходити на спортивні танці, спілкуватись з людьми. Я розповім про спортивні танці. Мені дуже подопоеться танцювати, та обожнюю аиступати. Я вже ходжу 6 з половиною років. Нашого керівника звуть Олена Миколаївна. Для меня це ще й найкращий вид спорту. 5 речень