)Склади з поданих слів питальне речення.Дай відповідь на це запитання. Гривня,копійок, зі, складається, скількох, одна. 3) Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв. а) сильний, дзвінко, любисток б) джерело,про...

)Склади з поданих слів питальне речення.Дай відповідь на це запитання. Гривня,копійок, зі, складається, скількох, одна. 3) Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв. а) сильний, дзвінко, любисток б) джерело,промінь, гедзь в)синиця, більше, льон 3)Вибери рядок у якому обидва словосполучення складаються з іменника й іменника а) тренер команди,весела прогулянка б)заслужений успіх, учасник концерту в)переможець змагання, зустріч друзів 4) Підкреслі слова з префіксамі. Познач іх Промова,дорога,прислівник,відшукати,світанок,обрати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Зі скількох копійок складається одна гривня?  Відповідь : 100 копійок =1 гривня 2) б) джерело,промінь, гедзь 3) в)переможець змагання, зустріч друзів 4) Промова(префікс ПРО),прислівник(префікс ПРИ),відшукати ( префікс ВІД)