Склади за малюнком усну розповідь,використовуючи записані іменники. слова на малюнку олень їсть сіно,два зайці їдять моркву,горобці клюють їду з годівнички.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла зима. В цю пору року важко добувати їжу як великим тваринам, так і малим пташкам.Щоб їм допомогти дорослі в лісі ставлять годівниці, де олень їсть сіно,зайці моркву,а діти вішають маленькі годівниці для птахів і навіть горобці клюють з годівнички.