Складіть 4 речення з фразеологізмами:узяти себе в руки ,за всяку ціну ,не своїм гол?

Складіть 4 речення з фразеологізмами:узяти себе в руки ,за всяку ціну ,не своїм гол??сом,сам на сам
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перед екзаменом Сашко дуже хвилювався, але вчасно узяв себе в руки. Мишко знав, що йому потрібна перемога у змаганнях, тому вирішив: за всяку ціну її вибороти. "Татко приїхав!" - закричала Марійка не своїм голосом. Дмитрик і Василько розібрались у своїх стосунках сам на сам, і вирішили ніколи не сваритись.