Складіть 4 речення зі словами : Блакитний блиск чесний випускний Речення повинні бути складні

Складіть 4 речення зі словами :  Блакитний  блиск  чесний  випускний  Речення повинні бути складні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Блакитний човен, що плив по морю, колихався від хвиль. Блиск вікон був осліплюючий, бо мама вимила їх ретельно. Чесний Василь зазнався матусі, що отримав двійку з математики. Випускний вечір, що проходив на тому тижні, був вражаючим.