Складіть 5 речень з іменниками цукор, мед, сир, дуб, рис.Будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ведмідь у берлозі їв мед. Я додавала цукор у чай. Моя миша любить куштувати сир. У нас на дачі росте великий,гарний дуб. Моя мама готує на вечерю рис та овочі.
Гость
Липовий мед стоїть у коморі. Цукор у великій кількості шкодить здоров`ю. Я обожнюю їсти сир. Біля школи росту велитенський дуб. Рис є моєю найулюбленішою кашкою.