Складіть 5 складних речень, знайдіть граматичну основу, визначіть вид.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зійшли сніги,шумить вода.(безсполучникове) Небо затягнуло хмарами,почав накрапати дощик.(безсполучникове) Дівчина підійшла до фортепіано і обережно підняла кришку.(сполучникове) Великі озера взимку покриваються кригою,птахи покидають ці місця.(безсполучникове) Хотів піти погуляти,але батько не пустив.(сполучникове)