Складiть 6 речень з другорядними членами речення!!! 25 балов бегом!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Глянеш у віконце,а на вулиці неймовірна краса,зима-чарівниця подарувала діточкам казку! Весна чарівниця,неначе цариця,наказ свій послала,щоб краса вставала. Нехай усі будут здорові та щасливі,як родичі гарбузові. Вічний революціонер,дух,наука,думка,воля,не вступить пітьмі поля. Водневий показник-величина,що показує міру активності іонів водню в розчині. Недовге важке життя Катерини,яка зростала без матері в родині,без любові та розуміння.