Складiть або випишiть iз художноьi лiтератури по одному реченню-прикладу до кожного розряду займенникiв,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми вчора були у лісі. Батько сам себе не впізнав. Хто сьогодні черговий у класі? Який сьогодні чудовий ранок. Це мій собака. Той хлопець закоханий у Наталку. Кожний учень по своєму талановитий. Казна-скільки тут троянд. Це нічия машина.