Складіть будь ласка речення за такими схемами: 1. БСР + ССР 2. БСР + СПР 2. БСР + СПР + ССР 4. СПР + ССР

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мати була незадоволена: я не прибрав у хаті, однак через годину ми пішли до парку. Ми не пішли гуляти: на вулиці був дощ, через який ми не могли грати. Вчителька видала нам зошити: була контрольна робота, яка мені здавалася дуже важкою, але я написав її гарно. Коли пройшов дощ, на вулиці з'явилося сонечко, але все одно було прохолодно.