Складіть будь ласка речення зі словами: Дівчина,Програмист,Професор,Груша,Грім,Метелик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Узбіччям йшла усміхнена дівчина, з букетом пролісків у руках. Програмист - це робота не тільки розуму, але й рук. Професор винайшов, щось таке, що колихнуло весь світ. У моєї баубсі, в селі, росла невеличка груша, яка через декілька років  принесла нам безліч плодів. Грім вдарив дуже голосно, і Оленка сховалася до шафи. Вона була, як метелик : гарна. щаслива, яскрава.