Складіть чотири речення зі сполученнями слів, поданими у вправі 183(на вибір). Добігли до річки; з'їхали з гірки; примостили при вікні; довчити до вечора; зашуміло за типом; ускочити у воду; відплив від причалу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тетянка з'їхала з гірки. Хлопці швидко добігли до річки . Вони з переляку ускочили в воду Корабель відплив від причалу