Складить деолох мама с дочкай

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт.                                                                                                                    -Привіт -Як справи? -Добре.А в тебе? -Теж добре. -Мамо? -Що? -Я пішла на вулицю. -Добре
Гость
-ПривІт, доченьку -Привіт, матусю, як справи? -У мене все добре, а у тебе як? -У мене те ж, але мій син, Петька, став такий розбишака, не знаю що робити! -А ти йому рімня як дай, та одразу краще стане! -Та я не хочу його бити. -Ну тоді не знаю, треба побалакати з ним. -І я так гадаю, дякую мамо, мені йти треба. - До побачення, доньку -До побачення, матусю!