Складіть діалог метелика й ромашки що могла запитати ромашка що їй міг відпові ти метелик?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Доброго дня пані ромашка. Можна я трішки попоїм з твоїх вуст?Запитав метелик. -таки добрий день Метелику... Ти хотів попоїсти з мене? -так якщо ви вільні зараз? -звісно я ж кожен рік вільна. Та знаєш я така тендітна та красива,що мені не дуже хочеться,щоб мене зараз хтось сипав. То будь ласка знайди іншу квітку. Відповіла вона. -але я ж можу померти...Якщо не знайду иншу квітку. Сумно сказав метелик. -нуу знаєш якщо так потрібно, трохи можеш,але залиш іншим комахам. (Метелик сів на Ромашку та не замінивши з'їв весь пилок що був на ній) -спасибі тобі добра квіткові,спасибі. (Але у відповідь він нічого не отримав. Ще довго Метелик питав -з тобою усе добре?)