Складіть діалог між двома друзями, які обмінюються враженнями від щойно прочитаної книжки. В репліках діалогу використайте означення, обставини (місця, часу, способу) і додатки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привіт павлик привіт миколка ти читав казку фарбований лис так казка цікава мені вона теж сподобалася особливо там де    він попав у діжку а мені там де лис прикинувся кимось іншим ця казка така цікава а іван франко взагалі гарно пише казки я з тобою згоден бувай бувай