Складіть діалог на тему ''Мої плани після школи'' 12-14 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зустрілися дві подруги _привіт катерино! _привіт оленко! _ що ти будеш робити  після школи? _ я буду відпочивати гуляти веселитись .загалом радіти,а ти що будеш робити? _ в мене чомусь поганий настрій ,тому буду дивитись телевізор, _це ж так нудно! можливо підемо у двох на качелі. там буде весело!. _ добре  піду. _а ти вже уроки написала чи ще ні? _ ось якраз хотіла починати.в ти написала? _ще ні. _па па _ па па