Складiть діалог за поданою схемою, ввiвши до нього один-два фразеологiзми!! Схема: А, а - слова автора П- пряма мова А: -П. -П,-а. -П! -П!-а.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І сказала мама синові:- прибери в кімнаті!Нахлюплено говорить матері- не буду,- й відвернувся- тоді ти не будешь дивитися телевізор два тижні!- добре я приберу в кімнаті ! - згодився хлопчик-Ось так би й зразу !-сказала мама синові