Складіть фантастичне оповідання про вашу зустріч із героєм вашої улюбленої книжки (відомою історичною особою персонажем кінофільму ПОМОГИТЕ МНЕ ПЖ СТАВЛЮ ВСЕ ЧТО ЕСТЬ!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя улюблена книга "Аліса в країні чудес". Мені дуже подобаєтьсь головна героїня цього твору Аліса і я дуже хотіла з нею зустрітися. І ось одного разу сталася фантастична зустріч.     Якось одного ранку я сіла читати цю книгу і так захопилась читанням,що не помітила як мене кудись перенесло. Я відразу трішки злякалася, але потім взяла себе в руки і вирішила оглянути місцевість. Я ішла і все більше й більше переконувалася що я потрапила саме в країну чудес, так само як і Аліса. Прогулюючись я побачила когось вдалині,і я зрозуміла це вона-Аліса.Я так довго мріяла про цю зустріч і ось нарешті. Вона підійшла до мене і чемно привіталася ,я відповіла їй тим самим. У мене було багато запитань до Аліси і я їх задавала,а вона терпеляче відповідала.Потім Аліса мені запропонувала огланути країну чудес і я погодилася.Ми довго бавилися і веселилися і я знову не помітила як повернулася додому.     Я бажаю кожному зустрітися з героєм своєї улюбленої книги.