Складить и запишить 2 речення з антонимами кожнои групи з вправи 176

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На ескурсію до Києва учнів возила вчителька. Учителька навчила писати і рахувати. Модельєр-спеціаліст із виготовлення модного одягу. Модельєр окрім основного одягу вигадує аксесуари, та всілякі доповнення. Художник намалював дуже гарну картину. Я мрію стати художником. Кожний предмет меблів результат роботи дизайнера. Дизайнер розробляє оформлення квартири. Продавець у магазині був вічливим і привітним. Восени двірник згрібає опале листя. Двірник прибирає шкільне подвір"я