Складіть і запишіть діалог (6-7 реплік) на тему "Погода". Використайте в діалозі порі

Складіть і запишіть діалог (6-7 реплік) на тему "Погода". Використайте в діалозі порівняння, а також подані або дібрані самостійно антонімічні пари. СПЕКОТНО-ХОЛОДНУВАТО___ПІВНІЧНИЙ-ПІВДЕННИЙ___ВРАНЦІ-ВВЕЧЕРІ___РАДІСНО-СУМНО=)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сьогодні дійсно холоднувато! - Вранці краще було. - Ще й пронизливий північний вітер. - Отож-бо.На душі від нього аж сумно стає. - А мені подобається.Вдома створюється затишок,хочеться залишитися і слухати як барабанить дощ по шибці. - Я ненавиджу таку погоду,адже дуже люблю погуляти з друзями,пограти в м'яча та поніжитися на сонечку. - Цікава думка,але у кожного своє бачення.