Складіть і запишіть діалог(8-10 реплік) на тему«Зустріч після канікул», використавш

Складіть і запишіть діалог(8-10 реплік) на тему«Зустріч після канікул», використавши питальні, розповідні та спонукальні речення. Срочно Помогите!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Гей, Василю, привіт! -Привіт, Сашко. -Ой, як же ж ти виріс за це літо, як змінився. А ну, розповідай давай, як провів ці три місяці? -О, ти не повіриш, але провів я їх просто неймовірно. Відпочивав у бабусі в селі, ходив в ліс з дідом на полювання... -На полювання? От же ж заздрю я тобі, Василю. Завжди мріяв побувати на полюванні. -Ну то чого ж мовчав? Давай я наступного літа домовлюся з батьками, і ти разом з нами до села поїдеш.  -Ой, яка гарна ідея! Але, напевно, мої батьки не зрозуміють.  -Не переймайся, мої батьки поговорять з ними щодо цього. -Ну то добре. Велике спасибі. Ну все, я побіг на урок. До зустрічі! -До зустрічі, Сашко!