Складіть і запишіть невелику розповідь (6-8) речень про одну з історичних подій. Використайте в розповіді власні назви. балов много не смогу дать так как только за решта три почалась, очень нужно помогите мне
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Згідно з «Повістю временних літ», в 6496 році від створення світу (тобто приблизно в 988 році н. Е.) [28] київський князь Володимир Святославич прийняв рішення хреститися від Константинопольської Церкви. Після чого, за царювання імператорів Василя II і Костянтина VIII Багрянородного, прислане Константинопольським Патріархом Миколою II Хрисоверг духовенство хрест київських людей в водах Дніпра і (або) Почайни. Згідно російської літописі Повість временних літ, князь під час хрещення свого народу підніс наступну молитву:
«Боже великий, що створив небо і землю! Призри на нові люди ця і дай їм, Господи, відведе Тобі, істинного Бога, якоже уведешь Тебе країни християнські, і утверди в них віру праву і несовратну, і мені допоможи, Господи, на супротівнаго ворога, та надіючись на Тебе і Твою державу, побіжить підступи його!