Складіть і запишіть пари речень, у яких подані іменники писалися б із НЕ разом і окремо. Неволя-не воля, Незгода- не згода, Неправда- не правда, Необережність- не обережність. Так же если можете помогите с вот этим: слово необ...

Складіть і запишіть пари речень, у яких подані іменники писалися б із НЕ разом і окремо. Неволя-не воля, Незгода- не згода, Неправда- не правда, Необережність- не обережність. Так же если можете помогите с вот этим: слово необережність розберіть як частину мови Помогите пожалуйста!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Неволя-це  не  про козацьку долю,козацька доля - це тильки воля.Небо  то  щястя для пташки,а клитка - не воля. 2. Незгода народу з дiями влади,привели до Майдану.На  мир -- згода,на  вiйну  - не  згода. 3.Неправда  буде  засуджена  народом. Все  сказане  Ориною  було , не правдою необережність--жiночий рiд,iменник