Складіть і запишіть по два речення з кожним дієсловом так, щоб в одному випадку воно було безособовим, а в іншому - особовим. Пече, тьмяніє, мрячить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні надворі пече. Бабуся пече пиріг. Сонце зайшло за обрій, тому швидко тьмяніє. Чому срібло тьмяніє? На вулиці мрячить увесь день. Цілий день мрячить дощ.