Складіть і запишіть речення за схемами. Використайте в словах автора дієслова шеп

Складіть і запишіть речення за схемами. Використайте в словах автора дієслова шепотіти, запитувати, цікавитися пояснювати. 1. А: "П?" 2. A: "П" 3. "П",-а 4. "П?"-a A-Слова Автора П-прямая мова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)В дитинстві я запитував у дорослих:"чому восени часто йде дощ?" 2)Мені на вухо шепотів дідусь:"Багато див буває в світі"  3)"виростеш, зрозумієш"- так зазвичай мені відповідав дідусь на мої запитання. 4)"який фільм сьогодні йде в кіно?"- зацікавився я.