Складіть і запишіть речення із п'ятьма-шістьма словами, що нещодавно увійшли до лексики української мови.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Багато людей полюбляе робити селфi. 2. Менi дуже подобаеться малюнки у стилi сюррiалiзм. 3. Моi друзi iнодi говорять iнтернет-сленгами. 4. У цiй кав ярнi э вай-фай. 5. Незабаром менi подарують ноутбук.
Гость
елек­тронна пошта,мобільний зв’язок, менеджер, спонсор, портфоліо.  Я створив електронну пошту. Мобільний зв"язок  робить наше життя зручним та комфортнішим. Менеджер  магазину розповів нам про новинки. Завдяки спонсорам було проведено рад турнірів. У Моєму портфоліо зібрані всі статті написані мною.