Складіть і запишіть речення відповідно до таких схем: 1.Підмет присудок додаток,дієприкметниковий зворот. 2.Підмет,дієприкметниковий зворот,присудок. 3.Дієприкметниковий зворот підмет присудок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Горобина шелестить гіллям,рясно заквітченим рожевими китицями ягід. 2.Гітара,вироблена з червоного дерева,гарно заграла. 3.Позолочена осіннім листям земля припала до ока.