Складіть і запишіть речення відповідно до таких схем: _________ ======== ----------- , Дієприкметниковий зворот. _________ , Дієприкметниковий зворот, ===========. дієприкметниковий зворот ________ ==========. =========- це діє...

Складіть і запишіть речення відповідно до таких схем: _________ ======== ----------- , Дієприкметниковий зворот. _________ , Дієприкметниковий зворот, ===========. дієприкметниковий зворот ________ ==========. =========- це дієслово ________ - іменник ---------- - забув
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я побачила долину, освітлену сонцем. Брат, наляканий грозою, захворів.