Складіть і запишіть речення з кожним словом однієї з груп використовуючи.їх.так.щоб.вони.відновідали.на.питання.орудного.відмінка. 1.Дощ,мяч.кущ,спориш.2,Річка,годівниця,каша,стежка.3.Гай,дуб,друг,олень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дощем умилася калина. Іванка вдарили м*ячем. За кущем ховався заєць. Споришем хлопці лякали дівчат.