Складіть і запишіть речення з поданими фразеологізмами!!!  одібрало мову  голубити словами  ані пари з вуст   умітити в саме око  бентежити кров  блудити словами  грати словами

Складіть і запишіть речення з поданими фразеологізмами!!!   одібрало мову   голубити словами   ані пари з вуст    умітити в саме око   бентежити кров   блудити словами   грати словами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кримські гори такі прекрасні, що у меня аж одібрало мову під час екскурсії. Мій милий краще за усіх уміє голубити словами. І посварились ми так, що ані пари з вуст не випустили протягом тиждня. Микола так старвся бути гарним, що йому вдалось умітити в саме око. Він такий гарний, уміє бентежити кров. Треба протягом усьго життя вчитись правду говорити, а не блудити словами. Старайтесь не грати словами, це буває боляче.