Складіть і запишіть речення з поданими словосполученнями так, щоб не з дієприкметниками писалося окремо. Нез'ясовані питання, неспростовані факти, незакінчена праця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не з'ясовані вчасно питання ще довго були причинами наших сварок.  Не спростовані вченими факти доводили зовсім інше. Не закінчена дітьми праця залишилася на завтра.