Складіть і запішить розповідь (5-7 речень) про окремо взятий фразеологізм (на вибір)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крутитися, як білка в колесі – бути постійно зайнятим. Людина, яка зайнята, ще називають таким фразеологізмом. Нерідко доводилось колись чути його. Зазвичай цей фразеологізм використовують дуже часто. Якщо хочуть висловити захоплення працею людини, то вживають цей фразеологізм.