Складіть і запишить словосполучення з поданими словами .Введіть іх у речення письмово .Диригент,дисципліна ,асфальт, вітрина, гігієна,бювет, Париж,Нью-Йорк. Пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спочатку напишу тобі словосполучення, а потім до кожного з них через тире - речення. Відомий диригент – Відомий диригент відвідав наше місто. Залізна дисципліна – Вчителька вимагала залізної дисципліни на уроці. Старий асфальт – На нашій вулиці покладено старий асфальт. Магазинна вітрина – Магазинна вітрина привертала до себе увагу відвідувачів. Особиста гігієна - Завжди треба дотримуватись правил особистої гігієни. Новий бювет – Новий кювет було побудовано над мінеральним джерелом. Чарівний Париж – Чарівний Париж – столиця Франції. Величезний Нью-Йорк - Величезний Нью-Йорк – моє найулюбленіше місто.
Гость
Велика кількість багатоповерхівок у місті Нью-Йорк. Сувора дисципліна запроваджена у військових закладах. Семикласник Юрко мріє стати високо кваліфікованим дирегентом Великі краплі дощу падали на розпечений асфальт У магазині зявилася красива вітрина Сумліна гігієна-запорука нашого здоровя! Казково сяє Париж під ліхтарями Ейфелової вежі Красиве джерело прикрашує Новозбудований санаторій