Складіть і запишіть текст-інструкцію'' бережіть книжку'' використовуючи поданні слова.обгорнути,берегти,загинати,писати малювавати,підклеїти обгорнути,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не можна брати книгу брудними руками.Коли сідаєте читати погляньте на свої руки чи вони чисті.Дехто перед тим як перегорнути сторінку обов"язково лизне палець.Робити так не слід бо від цього псуються сторінки забруднюються аркуші.Брати в руки книгу неприємно і небезпечно.    Отож потрібно думати не тільки про здоров"я книги а й про своє.