Складіть і запишіть три-чотири речення,що мiстять назви свят

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першим з початку року приходить до нас Різдво Христове. На Україні святкують велике християнське свято Пасхи. В ніч на Івана Купала існуєбагато цікавих розваг та ігор для молодих дівчат та хлопців. Трійця - це народне свято, що відзначається після Пасхи,-це Зелене свято, свято рослинності.