Складіть і запишіть три речення з однорідними членами та вираженими займенниками узагальнювальними словами при них

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в парку росли такі дерева:липи,клени,дуби,берези. 2.мої улюблені предмети-це:українська мова,математика,фізика,хімія. 3.енциклопедії,казки,романи-найкращі книжки. 4.Усяке птаство, як-от: деркачів, перепілок, куликів, курочок — можна було викосити косою з трав або впіймати.