Складіть і запишіть з дієприслівником *Мандруючи* два речення у художньому і науковому стилях,щоб слово виступало відокремленою обставиною.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мандруючи, науковець наполегливо записув усі дані щодо походження деяких рослин. Мандруючи, вона спостерігала на неймовірно красиві пейзажі, вражаючі світанки й заходи сонця