Складiть i запишiть записку,яку може написати Марiйка подрузi. —Марiйко,я iду додому,

Складiть i запишiть записку,яку може написати Марiйка подрузi. —Марiйко,я iду додому,iдемо зi мною! —Менi потрiбно вiддати Катрусi книжки,але вона на танцях,—вiдповiла Марiйка.— Що ж робити? —Напиши iй записку й залиши на партi, —порадила Оленка. —Дякую за пораду.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марійко,я пішла додому.Я тебе чекала,щоб віддати книгу.Я залишаю книгу на парті.З книгою все добре!