Складіть казку за поданими словами: котик, песик, чарівна квітка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ця казка обійшла багато стран і кожному вона прийшлася по душі, бо така відданість та любов є не в кожного, але кожен хоче її отримати.   Трапилося це дуже давно, коси пес став улюблинцем людини. Було це зимою. Один чоловік ходив у ліс по дрова. Довго ходив він по лісу і збирав дрова. Робота була нелегка, але потрібно топити домівку, а без дров цього не зробиш.   Ось назбирав чоловік дров і направився додому. По дорозі він знайшов маленького песика, який мерзнув на сугробі. Починалася метіль, із-за якої мале цуценя могло померти. Зжалівся він над твариною і взяв на руки щоб зігріти. Цуценя пришлося йому по душі і вирішив чоловік взяти його додому.  Пройшло багато часу. Пес вже  десять років живе у цього чоловіка і охороняє його дім. Разом із песом у домівці жив котик. Були вони найкраші друзі. Допомогали один одному, грали кожен день та просто спілкувалися.  Та ос в один прекрасний день господар сильно захворів. Потрібні були ліки, які ніде не дістанешь. Котик і пес вже відчалилися, але тратити надію не можна. Вирішили вони підти на велику гору та дістати чарівну квутку яка допоможе господару вилікуватися.  Зібралися вони та пішли. Дорога нелегка, але треба зібрати усі сили. Пес і котик шли чотири дні і ось вже дійшли, як побачили птаха, у якого було підбите крило. Як могли котик і песик допомогли птаху за що тот допоміг їм дістатися до чарівної квітки.    Загадали вони бажання і повернулися додому, де їх заждався їх господар.  Ця історія говорить про відважність і доброту... Люди, будьте добрішими.