Складіть кілька речень про зимові розваги дітей,використовуючи слова в переносному значенні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні чудова погода за віком видно як діти граються в сніжки та катаються на ковзанах . Сніг за вікном білий як білосніжна ковдра. А бурульки немов морква тільки прозора і росте до гори ногами. Я дуже люблю грати  взимку на вулиці.