Складить килька речень зи зверненями тато дидусь брат бабуся

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Гей,дідусю,ходімте зі мною! -Татко,доможешь мені зробити домашню роботу -Брате,учись і читай. -Бабусенько,зможешь мені зробити писанку
Гость
-Дудусю,зірви мені ,будь ласка, яблуко у саду. -Тутку,а ми сьогодні підемо у кіно? -Допоможи мені вирішити задачу,будь ласка,братику... -Бабусю,а давай разом зпечемо пиріжків,га?