Складіть короткий запис задачі.Поізд повинен проіхати відстань у 800 км.Перші 10 годин він рухався зі швидкістю 38 км/год,а потім збільшив швидкість і решту шляху проіхав за 7 годин.З якою швидкістю рухався поізд решту шляху?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(38*10)км- проехал поезд 1-ую часть пути, Оставшийся путь - за 7 годин. Весь путь 800 км. Какая скорость на втором участке? 1) 800-38*10=490(км)-осталось проехать 2) 490:7=70(км)-скорость поезда на втором участке.