Складіть лінгвістичну казку про дружбу Іменника та Прикметника. Пожалуста!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жили собі в країні знань дві частини мови  Іменник та Прикметник. І були вони добрими друзями. В кожного була своя роль, своє значення в української мові. Та якось, одного разу вирішив Прикметник, що він головніше від Іменника. Образився Іменник і вони посварилися. Зовсім погано стало Прикметнику без Іменника, зрозумів він свою помилку. І пішов до Іменника просити пробачення. Прийшов і говорить: "Без тебе речення вже й не речення, а казна-що, і не можна нічого зрозуміти.Пробач мені." І звичайно Іменник пробачив Прикметника. І стали вони знова друзями. Але тепер кожен з них розуміє свою роль в країні знань і поважає іншого.