Складіть невелике оповідання про один випадок із вашого життя зі словами двічі тричі вночі опівночі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу я пішла з подругою до кінотеатру.Коли ми поверталися,було вже дуже пізно.На наступний день ми зустріли знайомого і він нам розповів страшну історію."Одного разу у Києві вбили дівчаток їх звали Маруся та Поля "але подробиць нам не розповів.Коли мене покликала подруга до себе додому ,опівночі.Бо її батьки не повернулися з роботи.Ми почали дивитися мультики і розповідати страшні історії.І раптом нам позвонили у двері,і там була записка."Двічі опівночі так було"Було Дуже страшно.