Складіть невелику розповідь про свій розпорядок дня використовуючи в структурі тексту дієприслівникові звороти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зранку, прокинувшись під лагідні дотики променів сонця до мого обличчя, йду вмиватися. Поснідавши гарячою їжею, починаю одягатись, після чого виходжу з дому. Йшовши до школи, я помічаю як прокидається все навкруги. Провівши цілий день у навчальному закладі, поспішаю додому, аби поласувати смачним матусиним обідом. Прийшовши додому, мию руки та сідаю їсти, потім довгі години проведені за домашнім завданням....і я із задоволенням та полегшенням дивлюсь телевізор. Переглянувши цікаві передачі, лягаю спати.