Складіть по 2 рівняння реакцій між речовинами, які у водяних розчинах взаємодіють

Складіть по 2 рівняння реакцій між речовинами, які у водяних розчинах взаємодіютьдо схем: a) Ba(2+) + SO4(2-) → б) MgCO3 + 2H(+) = Mg(2+) + CO2 + H2O в) 2H(+)? → H2S
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)  Ba²⁺+ SO₄²⁻ → Ba(OH)₂ + H₂SO₄ = BaSO₄↓ + 2H₂O BaCI₂ + Na₂SO₄ = 2NaCI + BaSO₄↓ б) MgCO₃ + 2H⁺ = Mg²⁺ + CO₂↑ + H₂O MgCO₃ + H₂SO₄ = MgSO₄ + CO₂↑ + H₂O 3MgCO₃ + 2H₃PO₄ = Mg₃(PO₄)₂ + 3CO₂↑ + 3H₂O в) 2H⁺→ H₂S H₂SO₄ + FeS = FeSO₄ + H₂S↑ 2HCI + PbS = PbCI ₂ + H₂S ↑