Складіть про своє улюблене дерево речення,ускладнене відокремленим озеаченням,Допоможііііііііііііть будь ласка,людиииии!Даю 15 балів будь ласкааааааааааа)Терміновоооооо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біля мого вікна росте білокора берізка, посаджена дідусем ще в минулому столітті. відокремлене означення - ПОСАДЖЕНА ДІДУСЕМ ЩЕ В МИНУЛОМУ СТОЛІТТІ