Складіть продовження розповіді (3-5 речень), використавши прислівники для піднесення виразності мовлення та для зв'язку речень у текстіЦе було влітку.Якось увечері з вулиці долинув трохи дивний звук. Я повільно підійшла до вікн...

Складіть продовження розповіді (3-5 речень), використавши прислівники для піднесення виразності мовлення та для зв'язку речень у тексті Це було влітку.Якось увечері з вулиці долинув трохи дивний звук. Я повільно підійшла до вікна й побачила там.......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пташеня у якого було зламане крильце. Воно лежало на холодному тротуарі. В його очах я бачила жалість мені здалося,немов, воно хотіло заплакати або хотіло жалісно сказати мені що йому дуже боляче.І я вирішила взяти його додому, щоб допомогти маляткові. Через місяць воно вже бігало дуже радісно по подвір'ю.